języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Galeria Libero Katowice

Ulica Kościuszki 229 40-600 Katowice

Dojazd

Lato na Placu do radości w Libero Katowice - sierpień w klimacie latino

Już 3 sierpnia w Libero wystartuje cykl latynoskich potańcówek i lekcji tańca „Let’s salsa!”. Co tydzień (3, 10, 17, 24 sierpnia) włącznie, na Placu do radości, od 16:00 do 18:00, miłośnicy gorących rytmów mogą przyłączyć się do tancerzy Salsopolis, a także wziąć udział w warsztatach bachaty i salsy.

Wakacje w Libero obfitują w atrakcje. W ramach trwającego “Lata na Placu do Radości”, przed kompleksem przy Kościuszki 229, mieszkańcy Katowic i okolic, mogą skorzystać z bogatego programu aktywności. W sierpniu sobotnie popołudnia wypełni brzmienie latynoskich dźwięków, a plac opanuje taneczne szaleństwo.

Udział w “Let’s salsa!” to gwarancja świetnej zabawy, rodem z gorących, latynoskich krajów. Do świata salsy, bachaty i kizomby wprowadzą uczestników zaproszeni do współpracy z Libero instruktorzy. Latino będzie królować na Placu do radości od 16:00 do 18:00. Dodatkowo, od 16:40 do 17:00 instruktorzy przedstawią podstawowe kroki bachaty, a od 17:40 do 18:00 odbywać się będą lekcje salsy.

To jednak nie koniec atrakcji. Uczestnicy tanecznych spotkań będą mogli wygrać w konkursach karnet uprawniający do wzięcia udziału w dwunastu lekcjach tańca w szkole Salsopolis, założonej przez Jacka Perdutę - partnera cyklu. W każdą sobotę nagrodzone zostaną 3 osoby.

“Let’s salsa” to nie jedyna atrakcja dla odwiedzających Libero Katowice w soboty. Po zakończonych tańcach, o 19:00, startuje Films For Food Festival, czyli festiwal filmów o tematyce kulinarnej. Dla dzieci i młodzieży w godzinach od 12:00 do 16:00 działa letnia szkoła skimboardingu.

Szczegółowy program Lata na Placu do radości dostępny jest na www.liberokatowice.pl. W razie niepogody wydarzenia przenoszone są do wnętrza kompleksu przy Kościuszki 229.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print