języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Park Śląski (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen Jerzego Ziętka)

Aleja Park Śląski (Aleja Różana 2) 41-501 Chorzów

Dojazd

Fest Festival 2019

W dniach 23 - 24 sierpnia odbędzie się Fest Festival – nowe muzyczne widowisko w naszym regionie, które rozmachem i programem może konkurować z europejskimi festiwalami. Wydarzenie będzie miało miejsce w chorzowskim Parku Śląskim, a jego partnerem głównym jest Coca-Cola. Na festiwalu wystąpią m.in. Jaden Smith, Disclosure, Alan Walker, Wu-Tang Clan, Metronomy, Róisin Murphy, Little Dragon, Kamp, Roni Size, Sokół, Organek, Tulia, Paweł Domagała czy Natalia Szroeder.

Na miejscu wydarzenia powstanie prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym jego goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi przez kilkadziesiąt godzin.

Występy muzyczne to jednak tylko część wrażeń, które będą czekać publiczność Fest Festivalu. Teren wydarzenia zostanie zaaranżowany w taki sposób, aby można było spędzić tam czas na wiele sposobów – do dyspozycji publiczności będzie m.in. strefa mody, gdzie w sprzedaży pojawią się ubrania czołowych polskich marek. Ponadto, Park Śląski czeka Inwazja FoodTrucków z ogromną ofertą dla wielbicieli różnych kuchni (także dla wegetarian i wegan) oraz największy na Śląsku Festiwal Kolorów. 

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w cenie 289 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych i umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.  

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print