języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Miejski Dom Kultury `Batory` w Chorzowie

Ulica Stefana Batorego 6 41-506 Chorzów

Adres e-mail

mdk@mdk-batory.com.pl

Nr telefonu

+48 32 246 00 60

Dojazd

Festiwal Blues Alive w Chorzowie

Blues Alive to polska edycja polsko-czeskiego festiwalu, który odbywa się od 15 lat w miejscowości Šumperk. Festiwal jest największą bluesową imprezą w Czeskiej Republice. Od kilku lat, dzięki współpracy z kwartalnikiem „Twój Blues” oraz Miejskim Domem Kultury „Batory” w Chorzowie,  Blues Alive zagościł w naszym kraju. 
Festiwalowe koncerty, w trakcie których wystąpili między innymi The Kenny Wayne, Shepherd Band i Pat Smillie Band, mają miejsce w listopadzie w Miejskim Domu Kultury "Batory".

W tym roku, 18 listopada 2012 r., o godzinie 17.00 na polskiej odsłonie Festiwalu Blues Alive pojawią się światowej sławy gwiazdy.

Program:
Jergus Oravec Trio (Słowacja)
Mississippi Big Beat Band (Węgry)
Low Society (USA)
Shemekia Copeland (USA)

Bilety w cenie 40 złotych w przedsprzedaży i 50 złotych w dniu koncertu. Można je nabyć w MDK Batory oraz w sieci www.ticketporal.pl.

K.H.

Tagi: blues Blues Alive czeskopolski festiwal w Chorzowie festiwal bluesowy festiwal bluesowy w Chorzowie festiwal muzyczny w Batorym festiwale bluesowe w Chorzowie festiwale muzyczne w Chorzowie Miejskim Domu Kultury Batory Shemekia Copeland

PDF Print