języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Centrum Kultury Jazovia

Ulica Rynek 10 Gliwice

Dojazd

2 Puma Project (PL) - CK Jazovia

Zaskakujące aranżacje, pełne wdzięku i finezji harmonie, a także nieprzeciętne umiejętności wokalno-instrumentalna sprawiają, że odbiorca musi dać się pozytywnie zaskoczyć.

Krzysztof "Puma" Piasecki - absolwent Katowickiej Akademii Muzycznej, wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Kompozytor, aranżer, pedagog - jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej. Nagrał dziewieć płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Otrzymał stypendium Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 Zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma muzycznego "Gitara i Bas". Występował na wspólnej scenie między innymi z Mickiem Sternem, Bobem Malachem, Davidem Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem i Jeffem Berlinem. Gościł w wielu klubach za granicą, w tym w berlińskim klubie A-Trane. Z równą swobodą i równie chętnie gra muzykę tak różną jak rock`n roll, blues, swing, jazz nowoczesny i fusion.

Katarzyna “Puma” Piasecka - wokalistka, pianistka, kompozytorka, aranżerka, dyrygentka, autorka tekstów, producentka, pedagog. Ukończyła PSM I I II stopnia im. F. Chopina w Opolu w klasie fortepianu. Jest absolwentką Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie kompozycji i aranżacji prof. Andrzeja Zubka. Jest stypendystką Berklee College of Music w Bostonie w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z amerykańskimi artystami wielkiego formatu i nawiaązała kontakty artystyczne umożliwiające rozwój formacji, których obecnie jest leaderem. (chór gospel, big-band, comba jazzowe i popowe).

Wtorek, 12 listopada 2019 o 18:30, Centrum Kultury Jazovia w Gliwicach

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print