języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

Ulica de Gaulle’a 17 41-800 Zabrze

Dojazd

CZTERY PORY ROKU - MULTIVISUAL CONCERT - koncert odwołany

CZTERY PORY ROKU - multi visual concert to niepowtarzalne widowisko multimedialne łączące ponadczasową muzykę z nowoczesną, intrygującą wizualizacją w technice mappingu wyświetlaną na specjalnie przygotowanej do koncertu efektownej scenografii - rzeźbie. Orchestra Antonio Vivaldi Marco Seco (dyrygent)Marcello Miramonti (skrzypce)Antonio Vivaldi - Quattro StagioniAstor Piazzolla -Las Cuatro Estaciones Porteñas.

Dwie różne epoki - dwa różne miasta - dwa różne spojrzenia na otaczający nas świat! Sielskie widoki zieniających się pór roku zamknięte w cyklu Vivaldiego skontrastowane zostaną z pulsującą w rytm argentyńskiego tanga wizją kolorowego Buenos Aires według Piazzolli. W tę magiczną podróż w czasie i przestrzeni zabierze Was Orchestra Antonio Vivaldi z Mediolanu pod dyrekcją Marco Seco, znakomitego włoskiego dyrygenta urodzonego w Buenos Aires. Zarówno orkiestra, jak i solista - rewelacyjny skrzypek włoski - Marcello Miramonti, wystąpią w Polsce po raz pierwszy!

Piątek, 17 kwietnia 2020, godz. 19:00, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu (koncert odwołany, więcej informacji na stronie https://www.dmit.com.pl/?city=&city_id=)

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print