języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

Ulica de Gaulle’a 17 41-800 Zabrze

Dojazd

METROPOLITALNE ŚWIĘTO RODZINY. ODWOŁANE

To już trzynaste Metropolitalne Święto Rodziny , które będziemy obchodzić w tym roku.

Organizatorzy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w którejś z licznych imprez zapraszają od 23 maja do 7 czerwca .

Przypomnijmy , że wydarzenie obejmujące zasięgiem coraz więcej miast  Aglomeracji Śląskiej , to inicjatywa prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik i śp. senator Krystyny Bochenek .

Metropolitalne Święto Rodziny to liczne koncerty , festyny , konferencje i wykłady tematyczne oraz imprezy sportowo-rekreacyjne i spektakle. Podczas Święta odbywa się tradycyjna pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej . MŚR z roku na rok rozwija się i z rozmachem wkracza do kolejnych miejscowości w naszym regionie . Edycja 2020 odbywać się będzie pod hasłem Rodzina Przestrzenią Spotkania.

23 maja o godz. 17 .  Dom Muzyki i Tańca zaprasza wszystkich sympatyków wspólnego świętowania na koncert inauguracyjny z udziałem zawsze chętnie słuchanej i podziwianej na scenie Ani Wyszkoni. Piosenkarka najchętniej wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka . Jest też kompozytorką  i autorką tekstów . W latach 1996–2010 występowała w niezwykle popularnym wtedy zespole Łzy . Na swoim solowym koncie ma cztery albumy : Pan i Pani (2009) , Życie jest w porządku (2012) , Kolędy wielkie (2015) oraz Jestem tu nowa (2017) . W 2010 roku czasopismo „Machina” umieściło ją na liście 50 najlepszych polskich wokalistek 

Sobota, 23 maja 2020, godz. 17:00, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu.

WYDARZENIE ODWOŁANE.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print