języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Spodek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach

Aleja Korfantego 35 40-005 Katowice

Dojazd

European Tech and Start-up Days

European Tech and Start-up Days połączy kreatorów innowacyjnych pomysłów, z tymi którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania w celu realizowania nowych rozwiązań, rozwoju produktów, usług i firm, a tym samym coraz mocniej zintegruje się z XII Europejskim Kongresem Gospodarczym.

Piąta edycja wychodzi naprzeciw ewolucji polskiej sceny start-upowej - symbiozy środowiska zainteresowanego rozwojem gospodarczym i technologicznym. 

W 2020 roku jeszcze szerzej pokażemy firmy technologiczne, także te, które start i dzieciństwo mają za sobą.

Start-up Challenge

W Katowicach o uwagę inwestorów i publiczności walczyć będą po raz kolejny pomysły na biznes, w ramach konkursu Start-up Challenge. To tylko jedna z możliwości zaprezentowania się przed potencjalnymi inwestorami i uzyskania merytorycznego, organizacyjnego i finansowego wsparcia czy skorzystania z wartościowego mentoringu lub eksperckiej konsultacji.

Największe globalne korporacje obecne na Europejskim Kongresie Gospodarczym zyskają szansę na poznanie tego, co w świecie technologii najświeższe, mało znane, idące niekiedy pod prąd i w poprzek utartych ścieżek.

Więcej informacji o wydarzeniu http://www.spodekkatowice.pl/pl/wydarzenia/european-tech-and-start-up-days,1692.html

Czwartek 3 września 2020, piątek 4 września 2020, Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek w Katowicach.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print