języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Ośrodek Kultury `Andaluzja` w Piekarach Śląskich

Ulica Oświęcimska 45 41-947 Piekary Śląskie

Dojazd

Brytyjska ARENA zagra w Andaluzji.

Agencja artystyczna OSKAR oraz Ośrodek Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich zapraszają na koncert grupy ARENA z okazji 25-lecia istnienia zespołu.

Październikowa trasa promować będzie także nowy krążek zespołu zatytułowany “The Theory of Molecular Inheritance”.

W październiku zespół ARENA rusza w europejską trasę koncertową, żeby wspólnie z fanami świętować 25 lat istnienia. I tak, zagrają utwory z całego przekroju działalności! Muzycy pochwalili się już, że z tej okazji przygotowali specjalny rocznicowy set, w którym znajdą się kompozycje ze wszystkich dotychczas wydanych albumów. Trasa promować będzie także nowy, dziesiąty już krążek zespołu, zatytułowany “The Theory of Molecular Inheritance”, którego premiera zaplanowana jest właśnie na październik.

ARENA to jedna z bardziej zasłużonych grup z gatunku neo-progresywnego rocka. Zespół założony w 1995 roku przez perkusistę Micka Pointera (ex-Marillion) i klawiszowca Clive’a Nolana (Pendragon) szybko zyskał uznanie wśród fanów, a ich albumy, m. in. The Visitor i Contagion na stałe wpisały się w kanon muzyki progresywnej. Co ciekawe, ten drugi zajmuje szóste miejsce w historii najlepszych albumów neo-progresywnych wg portalu ProgArchives.com. Dotychczas w dorobku zespołu znajduje się 9 studyjnych albumów. Podczas licznych koncertów w 2019 roku zespół wielokrotnie udowadniał, że jest w znakomitej formie. Pozostaje więc tylko czekać na to, co zaprezentuje na nowym albumie w październiku.

Bilety już w sprzedaży w cenie 99 zł

oraz 109 zł w dniu koncertu, dostępne jako:
Bilety kolekcjonerskie: OK Andaluzja (https://okandaluzja.pl/?page_id=663)
Bilety “print-at-home”: https://sklep.ebilet.pl/aarm/178455135234555918

Środa 14 października, Ośrodek Kultury Andaluzja.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print