języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Arena Gliwice

Ulica Akademicka 50 41-100 Gliwice

Dojazd

Within Temptation i Evanescence ruszają w trasę – Mystic Coalition zaprasza na polski koncert w ramach Worlds Collide Tour 2020

Within Temptation i Evanescence ruszają jesienią w trasę Worlds Collide Tour 2020 po Europie. Rozpocznie się ona na początku września w Glasgow. A już 20 września zespoły zagrają w Gliwicach.

Gwiazda zeszłorocznej edycji Mystic Festival – Within Temptation, świętowała w ubiegłym roku premierę swojego siódmego albumu „Resist”. Materiał potwierdził gwiazdorską pozycję holenderskiej grupy.

U boku Within Temptation zaprezentuje się amerykańska grupa Evanescence, obchodząca w tym roku 25-lecie działalności. Zgodnie z informacjami, które co jakiś czas pojawiają się w branżowej prasie, zespół rozpoczął prace nad nowym wydawnictwem. Szczegóły albumu nie zostały jeszcze ujawnione.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Miasto Gliwice zaprasza!

Niedziela 20 września godzina 18:30, Arena Gliwice.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print