języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Aleja Korfantego 40-166 Katowice

Dojazd

Jubileuszowe 50. Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury"

Jubileuszowe 50. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to wspaniała okazja do uroczystych obchodów najstarszego na Śląsku wydarzenia poświęconego zagadnieniom medycyny spersonalizowanej, naturalnej. To jedna z najstarszych tradycyjnych imprez organizowanych na Śląsku. Z kolei liczba wystawców to ok. 200 firm.

Tematem przewodnim targów będzie "Zdrowie- Potęga siły Rodu Człowieka".

Targi to ogromny potencjał wyrobów, produktów i usług dla zdrowia i urody, to ciekawe wykłady i warsztaty specjalistów medycyny naturalnej o podstawach naukowych. Wśród wykładowców przybędą doświadczeni profesorowie UM z wiedzą w temacie utrzymania odporności.

Nowość stanowi agenda panelu branżowego podczas którego prelekcję
wygłoszą: specjaliści ds. bezpieczeństwa żywienia i żywności, specjaliści ds.systemu zabezpieczania i weryfikacji autentyczności produktów (Veriori Authentication System), naukowcy Instytutu Zielarstwa Polskiego i inni.

Wolontariusze z grupy harcerskiej ZŁOTA SIÓDEMKA ze Sławkowa będą do dyspozycji osób starszych i niepełnosprawnych oraz będą służyć pomocą wszystkim potrzebującym.

Patronat targów objął Prezydent Miasta Katowic.

Patronat medialny objęli  Dziennik Zachodni, Nasze Miasto, Kurier Miejski, Radio Piekary, TVS, NTV, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, Izba Zielarsko-Medyczna, Portal Medycyny Naturalnej grella.pl, czasopismo Szaman.

Sobota 4 lipca 2020, niedziela 5 lipca 2020, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Wydarzenia przeniesione z 21-22 marca.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print