języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Klub Inicjatyw Kulturalnych w Gliwicach

Ulica Studzienna 6 44-100 Gliwice

Adres e-mail

kikgliwice@gmail.com

Nr telefonu

+48 32 231 55 36

Dojazd

Podwieczorki Muzyczne w Willi Caro - spotkanie sześćdziesiąte pierwsze

Samorząd Miasta Gliwice oraz Stowarzyszenie Klub Inicjatyw Kulturalnych i Muzeum w Gliwicach zapraszają 11 czerwca 2017 r. o godzinie 16.00 do Willi Caro, ul. Dolnych Wałów 8a na koncert pt. „Filmowe rendez-vous”, który poprowadzi Piotr Oczkowski.

Wystąpią:

Aleksandra Stokłosa – vocal
Mateusz Tokarz – obój
Mirella Malorny-Konopka – fortepian

W programie:Najpiękniejsze piosenki filmowe

Ostatni przed wakacyjną przerwą Podwieczorek będzie miał prawdziwie rodzinny charakter. Tym razem na koncert zapraszamy szczególnie wszystkich miłośników filmu, dużych i małych. W pamięci widzów pozostają przecież nie tylko perypetie filmowych bohaterów, ale także melodie towarzyszących im piosenek. Dotyczy to w równym stopniu bajek filmowych, jak też ekranizacji słynnych musicali czy filmów fabularnych. W najbliższą niedzielę Aleksandra Stokłosa przypomni filmowe przeboje Ennio Morriccone oraz niezapomniane melodie ze „Shreka”, „Pocahontas”,  „W pustyni i w puszczy”,  „Ojca Chrzestnego” czy  „Hello Dolly”. Zapraszamy nie tylko do wysłuchania koncertu ale także do wspólnego z solistką śpiewania.

Bilety w cenie 16 zł i 12 zł do nabycia od 7 czerwca w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej, czynnym od wtorku do soboty w godz. od 10.00 do 18.00 oraz przed koncertem w Willi Caro.

Tagi: Gliwice koncerty w Gliwicach Muzeum w Gliwicach muzyka klasyczna Podwieczorki muzyczne w Willi Caro Stowarzyszenie Klub Inicjatyw Kulturalnych Willa Caro

PDF Print