języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Galeria Otwarta MBP w Siemianowicach Śląskich

Aleja Sportowców 3 41-100 Siemianowice Śląskie

Dojazd

Wystawa 'Linia i ażur w przestrzeni' w siemianowickiej bibliotece

1 marca 2013 roku o godz. 17.00 w Galerii Otwartej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siemianowicach Śląskich odbędzie się wernisaż wystawy „Linia i ażur w przestrzeni”.

Autorami wystawianych prac są uczniowie Zespołu  Szkół  Plastycznych w Katowicach z pracowni Jacka Kicińskiego, prowadzącego pracownię rzeźby w metalu. Zapraszamy na wystawę nie tylko miłośników  metaloplastyki, ale przede wszystkim nauczycieli plastyki oraz młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość właśnie ze sztuką, bo Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach proponuje swoim uczniom zajęcia nie tylko z metaloplastyki, ale także snycerstwa, jubilerstwa, technik graficznych, malarstwa. Jego absolwenci  z powodzeniem  realizują swoje artystyczne marzenia, świetnie odnajdując się  w pracy w agencjach reklamowych, szkołach artystycznych, instytucjach kultury i wielu innych. Wystawa będzie doskonałą okazją, by porozmawiać nie tylko z kadrą pedagogiczną Szkoły, ale także uczniami i autorami prac, którzy z pewnością z  ogromną przyjemnością opowiedzą o nauce w tej właśnie szkole.

Wystawę można oglądać do końca marca.

O wernisażu <tutaj>.

Tagi: Galeria Otwarta MBP MBP Siemianowice Śląskie metaloplastyka Miejska Biblioteka Publiczna rzeźba w metalu wystawa metaloplastyki wystawa w Galerii Otwartej wystawa w Siemianowicach Śląskich

PDF Print