języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Ulica Cieplaka 1c 41-300 Dąbrowa Górnicza

Dojazd

Spotkanie z autorem książek dla dzieci, Waldemarem Cichoniem, w Dąbrowie Górniczej

13 czerwca 2013 r., o godzinie 17.00, w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się spotkanie z autorem książek dla dzieci „Cukierku, ty łobuzie!”. Waldemar Cichoń zaprezentuje najnowszą z cyklu książek o psotliwym kocie, zatytułowaną „Popraw się Cukierku”, z które przeczyta wybrane opowiadania. Spotkanie będzie także okazją do zdobycia autografu, zapytania o tajniki pracy pisarza i prawdziwego Cukierka oraz do nabycia książek autora w promocyjnej cenie. Dla najmłodszych nie zabraknie także cukierków.

Książki o kocie Cukierku skierowane są przede wszystkim do najmłodszych czytelników - w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ale przy tych opowiadaniach świetnie bawią się także rodzice. Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Tagi: akcja cała Polska czyta dzieciom Cukierku, tu łobuzie! Dąbrowa Górnicza literatura dla dzieci spotkanie autorskie spotkanie dla dzieci i rodziców Waldemar Cichoń Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

PDF Print