języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

Wiosenna niezależna moda i dizajn – Silesia Bazaar vol. 6

28 maja 2017 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się targi Silesia Bazaar vol.6

Cykl targów Silesia Bazaar od 2014 z powodzeniem promuje polską, niezależną modę i dizajn. Skierowane jest do tych, którzy cenią sobie oryginalne wzornictwo, kochają modę, cenią sobie estetykę, a swoimi świadomymi decyzjami zakupowymi chcą wspierać zdolnych, niezależnych dizajnerów. To okazja do zrobienia zakupów, znalezienia inspiracji i poznania ciekawych trendów.

Targi Silesia Bazaar każdorazowo gromadzą w jednym miejscu różnorodne firmy z całej Polski. Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści stoiska ponad 100 firm. Do udziału zaproszone są zarówno autorskie marki odzieżowe, jak również firmy oferujące produkty dla dzieci, twórcy biżuterii, producenci przedmiotów użytkowych oraz kosmetyków. Zapisy dla firm chcących zaprezentować się 28 maja w Katowicach odbywają się przez stronę internetową projektu: silesiabazaar.pl
Lista firm, które wzięły udział w targach Silesia Bazaar od początku istnienia projektu jest długa na ponad 1000 pozycji.

Targi niezależnej mody i dizajnu Silesia Bazaar to nie tylko okazja do zrobienia zakupów. Organizatorzy dbają, by każdy event był również okazją do zdobycia ciekawej wiedzy i spotkania z ciekawymi osobami. Przy okazji szóstej edycji SILESIA BAZAAR odwiedzający imprezę – zarówno panie, jak i panowie - będą mogli zasięgnąć porad profesjonalnych stylistek z POKOKARDE Studio Stylizacji.

Silesia Bazaar vol.6 to już w sumie 13 wydarzenie z całego cyklu targów. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych i najchętniej odwiedzanych wydarzeń modowych na Śląsku.             

Tagi: dizajn Katowice MCK moda niezależna Silesia Bazaar

PDF Print