języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc Żałobny WAI

II Festiwal Świadomych Rodziców już po wakacjach!

Spotkania z ekspertami, warsztaty dla dzieci i rodziców, moda i dizajn tworzone z myślą o najmłodszych to główne elementy Festiwalu Świadomych Rodziców. Jest to pierwsza w Polsce impreza dedykowana współczesnym i wymagającym rodzicom, która powstała z inicjatywy „oMatko! Magazyn świadomych rodziców” oraz Fundacji „Colors of Silesia”, organizatora cyklu targów SILESIA BAZAAR. 10 września 2017 odbędzie się druga edycja tego wydarzenia.

Festiwal Świadomych Rodziców jest skupiony wokół idei świadomego rodzicielstwa. Celem wydarzenia jest nie tylko stworzenie okazji do spędzenia w ciekawy sposób czasu w rodzinnym gronie, ale także . promowaniePromuje ono świadomego podejścia do dokonywania wyborów dotyczących najrozmaitszych aspektów związanych z wychowywaniem dzieci i życiem rodzinnym: metod wychowawczych, zakupów, zajęć rozwojowych czy budowania relacji.

Do poprowadzenia spotkań i wygłoszenia prelekcji zostali zaproszeni eksperci związani z „oMatko! Magazyn Świadomych Rodziców” oraz przedstawiciele partnerskich inicjatyw i instytucji. Można spodziewać się również ciekawych warsztatów kreatywnych i zajęć praktycznych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Nieodłącznym elementem Festiwalu są również znane i lubiane targi niezależnej mody i dizajnu dziecięcego SILESIA BAZAAR Kids vol. 5. Targi zgromadzą ponad 150 niezależnych firm z całej Polski, produkujących ubrania dla dzieci i przyszłych mam, akcesoria do wystroju dziecięcych wnętrz, produkty do pielęgnacji oraz praktyczne przybory ułatwiające opiekę nad dzieckiem. Obecnie trwają zapisy dla Wystawców – organizatorzy zapraszają marki oferujące produkty dla dzieci oraz młodych rodziców (więcej informacji: www.silesiabazaar.pl/kids).

Wstęp: bilet normalny – 7 zł, bilet rodzinny (rodzice + dzieci lub dziadkowie + wnuki) – 10 zł, osoby do 15 r.ż. i po 65 r.ż. – wstęp darmowy.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print