języki: PL EN
rozmiar tekstu: A A A
wersja portalu: Dzień Noc WAI

Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego

Ulica Bytkowska 1b 40-955 Katowice

Dojazd

B1B Projekt

29 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Bytkowskiej 1 B w Katowicach odbędzie się wydarzenie artystyczne B1B Projekt.

B1B Projekt to wyrażona za pomocą różnych mediów opowieść o szczególnym miejscu dla wszystkich osób związanych ze sztuką filmową oraz kinem.
W ramach interdyscyplinarnego projektu na terenie Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się prezentacja szeregu działań artystycznych realizowanych przez studentów w roku akademickim 2016/2017.
Ich wspólnym tematem jest wyrażana za pomocą rozmaitych mediów interpretacja przestrzeni (miejsca) siedziby Wydziału UŚ oraz osób z nim związanych (m.in. Krzysztof Kieślowski).

W ramach projektu odbędą się wystawy, projekcje krótkich form filmowych, pokaz archiwalnych etiud szkolnych oraz koncerty – muzyki fortepianowej w wykonaniu Michała Miodka, śląskiego zespołu Trespass i zespołu Burza mózgów złożonego ze studentów Wydziału.

Jest to ostatnie wydarzenie artystyczne zrealizowane w obecnej siedzibie przy
ul. Bytkowskiej 1 b (przed otwarciem nowej siedziby Wydziału), w której wykładał sam patron Krzysztof Kieślowski.

Wstęp na wydarzenie B1B Projekt jest wolny.

Tagi: B1B film Katowice kino koncert muzyka Wydział Radia i Telewizji

PDF Print